Studija apie 20 metų specializuojasi senų analoginių video-audio juostų įrašų skaitmenizavimu į šiuolaikinius formatus ir patalpinimą į USB ar HDD, SDD laikmeną.

Vis dažniau susiduriame su tuo, kad namų archyvai negrįžtamai prarandami dėl to, kad kasetėje esanti juostelė išsimagnetino arba buvo pamesta/sulaužyta pati kasetė. Kad taip nenutiktų, esame pasirengę Jums pasiūlyti platų paslaugų spektrą, skirtą vaizdo ar garso skaitmeninimui iš įvairiausių laikmenų. Vaizdo ir garso medžiagos skaitmeninimas ir įrašymas į USB, HDD,SDD laikmeną yra geriausias būdas išsaugoti archyvus ateičiai. Skaitmenizuojame iš šių tipų laikmenų: Vaizdo juostų/vaizdo kasečių tipai: miniDV, Video8, Hi8, Digital8, VHS, VHS-C, microDV, DVCAM, HDV; Kino juostos/ritės: 8 mm Standard, Super 8 mm ir 16 mm; Garso kasetės: standartinės garso kasetės ir magnetinės juostelės / ritės.

Atliekame fotonuotraukų ir fotoskaidrių skenavimo paslaugą. Iš fotografijų kuriame profesionalius fotofilmus. Skaitmeninimo darbai atliekami Kaune iš Vilniaus ir Klaipėdos, bei kitų miestų siuntimas per OMNIVA paštomatus. Prieš siunčiant būtina susisiekti paštu ar telefonu.

GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ TURINĮ